Putovní výstava Někomu život, někomu smrt

Nabízíme vám k zapůjčení novou putovní výstavu, jejíž slavnostní zahájení proběhlo 24. listopadu 2011. Výstava pod názvem Někomu život, někomu smrt, je součástí komplexního vzdělávacího projektu k 70. výročí operace Anthropoid.

Na 24 samostatně stojících panelech typu roll-up se vám představí nejdůležitější události domácího a zahraničního odboje v období od všeobecné mobilizace v září 1938 a podepsání Mnichovské dohody, přes plánování likvidace zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha,  až do oduznání  Mnichovské dohody Spojenci a pomsty nacistů za smrt Heydricha.

Výstava je věnována především českým vlastencům - odbojářům, kteří neváhali obětovat své životy za svobodu své vlasti. Kdyby tak neučinili, mohly by být hranice České republiky vytýčeny naprosto jinak a mnohá území by již nebyla součástí českého a moravského prostoru.

Výstava a doprovodná publikace byly zpracovány na motivy knižní trilogie historika Jaroslava Čvančary Někomu život, někomu smrt a knihy Heydrich.

 

Informace pro návštěvníky

Putovní výstavu můžete zhlédnout na mnoha místech naší republiky. Přesné termíny najdete v kalendáři.

 

Informace pro vystavovatele

Technické parametry

Výstava obsahuje 24 samostatně stojících výstavních panelů typu roll-up o velikosti 85 cm (šíře) x 200 cm (výška). Každý panel je složen ve zvláštním ochranném pouzdru. Instalace výstavy je velmi jednoduchá, výstavu posíláme dopravní službou, k výstavě je přiložena maketa pořadí panelů. Dle dohody můžeme výstavu nainstalovat.


Reklamní podpora

K výstavě je vydávána zajímavá publikace, která informace dále doplňuje a rozšiřuje, a kterou je možné nabídnout návštěvníkům výstavy k zakoupení.

Vystavovatelům dodáváme plakáty, letáky a pozvánky v jednotném designu.

Do tiskovin vystavovatelům doplníme aktuální informace, tj. logo, místo konání, otevírací dobu, termín konání vernisáže apod.

Tiskoviny dodáváme v dohodnutém počtu kusů nebo v elektronické podobě.

Vizuální podobu si můžete stáhnout zde:  Letak_A5_2.pdf (226 kB)

 

Volné termíny

Výstavu zapůjčujeme na 30 dnů, eventuálně dle dohody na delší dobu.

Volné termíny pro pro zapůjčení výstavy v roce 2012 najdete na stránce s kalendáriem.
Výstavu si však můžete rezervovat i na rok 2013.

 

ZAKOUPENÍ KOMPLETNÍ VÝSTAVY

Výstavu si můžete také zakoupit, tj. zakoupit autorská práva na její provozování na dobu 10 let, a to buď ve formě vyrobených roll-upů, kde první roll-up bude přizpůsoben a upraven dle požadavků vystavovatele, a nebo v elektronické podobě.


Kontakt pro další informace

O dalších podrobnostech a volných termínech se můžete informovat e-mailem na adrese: posta@anlet.cz nebo telefonicky u paní Zuzany Kuchejdové, tel.: 233 931 364.